Search
(0)
Filters

Ankara Geneli

View as Grid List
Sort by
Display items per page
Ankara Mamak 07-1

Ankara Mamak Daily Apartment

ankara-mamak-07
Ankara in Mamak furnished daily rental house. We have apartments with shower cabin, 24-hour hot water, central heating, kitchen, gas stove, LCD TV, satellite channels, double bed, sofa, sofa bed .
€0.00
Ankara Mamak 01-1

Mamak Demirlibahce Furnished Rent House

MamakApart-no1
Ankara in Mamak Demirlibahce furnished daily rental house. We have apartments with shower cabin, 24-hour hot water, central heating, kitchen, gas stove, LCD TV, satellite channels, double bed, sofa, sofa bed .
€0.00
Picture of Ankara Kızılay Günlük Kiralık Ev

Ankara Kızılay Günlük Kiralık Ev

ankara-kizilay-4
Ankara Kızılay günlük kiralık ev ile başkentteki konaklama ihtiyaçlarınızı kaliteli bir şekilde karşılıyoruz. Kentin en merkezi noktasında yer alan dairemiz, konaklama konusundaki ihtiyaçlarınıza kaliteli olarak cevap veriyor. Ayrıca özel konumu ile birçok devlet kurumuna ve kentteki en bilinen noktalara yürüyerek dahi ulaşmanızı sağlıyor. Ankara Çankaya günlük kiralık daire ile eşsiz bir konaklama deneyimi yaşayabilirsiniz. Ankara’ya askeri sınavlar, hastane, devlet kurumdaki resmi işlemler veya benzeri nedenlerle geldiğinizde konaklama ihtiyacı oluşabilir. Böyle zamanlarda oteller ilk akla gelen seçeneklerdir. Ancak hem yüksek doluluk oranları hem de yüksek fiyatları otelleri cazip bir seçenek olmaktan çıkarmıştır. Bunun yerine Ankara günlük kiralık ev tercih ederek çok daha kaliteli bir hizmeti, daha uygun fiyata alabilirsiniz. Sizler için özenli bir şekilde hazırlamış olduğumuz dairemiz, kaliteli eşyalardan oluşmaktadır. İçerisinde, ihtiyaç duyabileceğiniz bütün temel eşyalar, hatta çok daha fazlası vardır. Brüt alanı 110 m2 olan dairemizde 4 kişi çok rahat bir şekilde konaklayabilir. Çocuklu aileler için de uygun olan dairemizde bir adet çift kişilik yatak ve bir adet de çekyat vardır. Daire içerisinde ayrıca ocak, televizyon ve buzdolabı gibi eşyalar da mevcuttur.
€0.00
Picture of Ankara Günlük Kiralık Daire

Ankara Günlük Kiralık Daire

ankara-mamak-6
Ankara’daki konaklama ihtiyaçlarınızı geniş bir dairede karşılamak istemez misiniz? Ankara günlük kiralık daire olarak sunmuş olduğumuz evimiz, genişliği ve içerisindeki eşyaları ile beklentilerinizi en üst seviyeden karşılayacaktır. Kendi evinizdeymiş gibi bir deneyim yaşayacak ve kaliteli bir şekilde konaklayacaksınız. Toplam 130 m2 büyüklüğe sahip olan evimiz, özenli bir şekilde hazırlanmıştır. Normal bir aile evinden hiçbir farkı yoktur. Kesinlikle çok küçük ve sıkış sıkış olan konutlarla kıyaslamayın.
€0.00

Filter by:

Clear All
TIKLA ARA